Friends koleksiyonunun tanıtımı dizinin oyuncularından geldi

Friends koleksiyonunun tanıtımı dizinin oyuncularından geldi

Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Matt LeBlanc ve David Schwimmer 17 yıllık bir aradan sonra bir araya geldikleri özel bölümün hemen ardından şimdi de ikonik diziye ait koleksiyonun tanıtımı için sosyal medyada güçlerini birleştirdiler.

Friends koleksiyonunun tanıtımı dizinin oyuncularından geldi

Dizi dünyasında ayrı bir fenomen olan Firends, 17 yıl sonra çekilen özel bölümden sonra yeni koleksiyonuyla dikkat çekiyor. “We were on a break”, “I know”, “Smelly cat” gibi birbirinden unutulmaz replikler tişörtler, kupalar, kapüşonlular ve şapkalarla buluşuyor.

Koleksiyonun tanıtımı ise dizi oyuncularından geliyor. Pazartesi günü Aniston, Cox, Kudrow, Perry, LeBlanc ve Schwimmer, ilk resmi “Friends” ürün koleksiyonunu duyurmak için Instagram’da güçlerini birleştirdi.

Aniston, Cox ve Schwimmer ayrıca koleksiyondan elde ettikleri gelirin yarısının hayır kurumlarına bağışlanacağını da paylaştı.

52 yaşındaki Aniston, Monica’nın unutulmaz repliği “I know”un yazılı olduğu bir tişört ve Ross ile 17 yıl sonra bile anlaşamadıkları ayrılıklarına atıfta bulunan “We were so not on a break” yazılı şapkasıyla poz vererek Instagram’da paylaşım yaptı. Cox ise dizinin unutulmaz jenerik müziğinin sözlerinden “I’ll be there for you” yazan bir tişört ile paylaşımını yaptı.

Koleksiyon şimdilik ilk üç sezondan alıntılarla karşımıza çıkıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47