FATİH ERKOÇ UNİQ HALL’DA

FATİH ERKOÇ UNİQ HALL’DA

Sanatta bu hafta

Sanatta bu hafta neler var? Sizler için derledik…

Sanatta bu hafta

YENİYE YÜKSELİŞ

MERKUR Galeri, ressam Burcu Perçin’in on birinci kişisel sergisine ev sahipliği yapıyor. 25 Aralık’ta kapılarını açan “Yeniye Yükseliş” adlı sergi 5 Mart’a kadar MERKUR’un yeni adresi Polat Piyalepaşa’da ziyaret edilebilecek. Perçin, “Yeniye Yükseliş” sergisinde, yenilenen doğanın içinde, yükselişe geçen yaşamları antik dünya üzerinden kurguluyor.

Sanatçının insanın doğa üstündeki eski ve yeni inşa formlarını buluşturduğu serginin odak noktası; antik heykellerin doğanın içinde yeniden yapılanması ve doğayla bütünleşerek oluşturduğu etki. Farklı disiplinlerin bir arada görülebildiği sergisinde Perçin, düşsel ve gerçek imgeleri bir arada kullanarak antik bedenleri yeniden yorumluyor.

MOZART’IN HİKÂYESİ…

Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri’ni anlatan hikâyesi “Amadeus” 8 Ocak’ta saat 20.30 Zorlu PSM’de sahnelenecek. Işıl Kasapoğlu rejisiyle Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertaiment işbirliği ile tiyatroseverlerle buluşuyor. Başrollerini Selçuk Yöntem (Antonio Salieri), Okan Bayülgen (Wolfgang Amadeus Mozart) ve Özlem Öçalmaz’ın (Costanze) paylaştığı oyun sahne önünde 35, sahne arkasında 20 kişiden oluşan toplam 55 kişilik dev ekibiyle sahnede.

FATİH ERKOÇ UNİQ HALL’DA

Fatih Erkoç, Aycan Teztel yönetimindeki İstanbul Superband ile 6 Ocak’ta saat 20.30’da Maximum Uniq Hall’da konser verecek. Amerikan caz müziğinin sevilen şarkılarının seslendirileceği konserde Fatih Erkoç’a, caz vokali Selen Beytekin eşlik edecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47