Elenmeyi beklerken üç ay boyunca yarışmada kaldı

Elenmeyi beklerken üç ay boyunca yarışmada kaldı

Çin’de yayınlanan Produce Camp 2021 (Cuhang 2021) isimli reality şova çevirmen olarak başvuran Vladislav Ivanov, yarışmacı oldu. Ivanov, üç ay boyunca yarışmadan elenmeyi bekledi.

Elenmeyi beklerken üç ay boyunca yarışmada kaldı

Rusya’nın Vladivostok şehrinden gelen 27 yaşındaki Vladislav Ivanov, Çin’de yayınlanan reality şovda hapsoldu. Yarışmaya katıldıktan sonra pişman olan ve yaptırımlar nedeniyle ayrılamayan Ivanov, defalarca izleyiciye kendisine oy verilmesini istemediğini söylese de seyircilerden üç ay boyunca oy alarak yarışmada kaldı. Ivanov’un bu isteği nihayet cumartesi günü gerçekleşti ve yarışmadan elendi.

ÇEVİRMEN OLARAK BAŞVURMUŞTU

Mandarin dilinde konuşan Ivanov, gösteriye aslında Çince çevirmen olarak katıldı. Ancak yönetmenler Ivanoc’un ekranda iyi göründüğünü fark edip yarışmacı olarak kaydolması için ikna ettiler. Ivanov, bu kararından neredeyse anında pişman olsa da sözleşmesini ihlal etmemek için ayrılamadı.

YARIŞMAYAN YARIŞMACI

Ivanov yarışmada defalarca, “bir erkek grubunun üyesi olmak benim hayalim değil, çünkü şarkı söyleyip dans edemiyorum”, “umarım beni kimse desteklemez”, “herkes A almak istiyor ama ben özgürlüğüm için F almak istiyorum” dedi.

Lelush sahne adıyla performans sergileyen yarışmacı, sözleşmeye bağlı olarak bir erkek grubu kurmakla yükümlü olan gösterinin 11 galibi arasında yer almak istemediğini söyleyerek halkı kendisine oy vermemeye çağırdı.

Ancak izleyiciler asık suratlı kişiliğini kabul ettiler ve onu yaklaşık üç ay boyunca yarışmada tuttular.

Lelush: “Bir erkek grubunun üyesi olmak benim hayalim değil, çünkü şarkı söyleyip dans edemiyorum”

ÇİN’İN ANTİ-KAHRAMANI

Yüzlerce hevesli genç sanatçıyı titiz eğitim kampları ve izleyici oylarından geçiren Kore menşeli bir TV şovu olan Chuang 2021 (Produce Camp 2021) Çin’de oldukça popüler.

Hainan vilayetindeki bir adada yurt odalarında toplanan yarışmacıların telefonlarına da el konuluyor. Şubat ortasında başlayan yarışmanın, kontratını bozup ayrılmak isteyenler ağır bir para cezası ödemek zorunda bırakılıyor.

Eleştirmenler bu tür şovlarda oylamanın şeffaflığını sorgulasa da, Ivanov Çinli izleyiciler için gerçek bir anti-kahraman olarak ilgi uyandırmış görünüyor.

İzleyiciler, kederli görünen Ivanov’un Rus rapi yaptığı bir videoya “Bırakmasına izin vermeyin”, “Ona oy verin” gibi yorumlar yaparak sık sık Ivanov’u destekledi.

NİHAYET ELENDİ

Ivanov’un yarışmadan ayrılma isteği sonunda cumartesi günü gerçekleşti. Pazar günü Weibo hesabından “Nihayet işten çıkıyorum” yazarak rahatladığını paylaştı.

Çin sosyal medya sitesi Weibo’da ayrılışıyla ilgili bir hashtag, 180 milyondan fazla görüntülendi ve 59.000’den fazla kez bu hashtag kullanıldı. Hashtag kullananlar arasında Ivanov’a “tebrikler, iyi dinlenmeler” yazan, Rus Büyükelçiliği de vardı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün finansal konularda yeni kararlarınız veya plansız harcamalarınız olabilir. Yatırımlar ve birikimleri yönetmekle ilgili konularda ani kararlar almayın. Panikle hareket etmek kaybettirebilir.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar finansal konularda plan dışı değişiklikler olabilir. Gün içinde şartlara göre hareket etmekte fayda var. Bazı konularda isteklerinizi, hedeflerinizi sorgulama hali içinde olabilirsiniz.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde bazı konularda duygularınız veya düşünceleriniz birden değişebiilir. İç dünyanızda farklı yerlere gidebilir, zaman zaman yönünüzü belirlemekte zorlanabilirsiniz. İş görüşmeleri olabilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU

Bugün Ay Boğa Burcunda ilerliyor. Gün içinde aniden fikirlerinizin değiştiğini ve yeni duygulara, yeni kararlara doğru gittiğinizi görebilirsiniz. Kariyeriniz ve iş hayatınızla ilgili bir süreç netleşebilir ve ilerlemeye başlayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün Ay Boğa Burcunda ilerliyor. Gün içinde beklemediğiniz haberler alabilir veya bazı kişilerden şaşırtıcı söylemlerle karşılaşabilirsiniz. Bir iş teklifi alabilir, ilişkilerinizin geleceğiyle ilgili bir yön belirleyebilirsiniz. Fevri tepkilerden kaçının.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde dikkatsizlik, dalgınlık ve isteksizlik gibi haller içinde olabilirsiniz. Geleceğinize yönelik, hedeflerinize yönelik eylemden ziyade hayal, plan ve tasarı içerisinde olacaksınız. Gün içinde dağınıklıklar yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün Ay Boğa Burcunda ilerliyor. Gün boyu iş ve özel hayatınızdaki ilişkiler ön planda olacaktır. Karşınızdaki kişileri daha fazla gözlemleyebilir, güven ilişkisine daha çok önem verebilir ve karşınızdaki kişilerin tavırlarına ve söylemlerine göre hareket edebilirsiniz.

YAY BURCU YORUMU

Bugün Ay Boğa Burcunda ilerliyor. Gün içindeki planlarınızda ani değişiklikler olabilir. Değişen şartlara göre hareket etmeye çalışın ve önünüze gelen durumlarla inatlaşmayın. Bildiğiniz yoldan gitme isteğiniz artmasına rağmen yeniliğe gitmeniz esas faydanıza olabilir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün iş ve özel ilişkilerinizde kendinize güvenmeniz, yetersizlik algısına girmemeniz gerekebilir. Geleceğinize dair hedeflerinizi yüksek tutmalı, kendinize dair beklentilerinizi düşürmemelisiniz. Kendinizi onaylamanız oldukça önemli.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

KOVA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar ilişkiler öne çıkabilir. Sorumluluklar ve görevler ile ilişkiler arasında denge kurmanız gerekebilir. Araçlarla ilgili sorunlara dikkat etmeli. İş ve özel hayatınızda kritik konuşmalar yapmanız gereken durumlar oluşabilir.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

BALIK BURCU YORUMU

Bugün Ay Boğa Burcunda ilerliyor. Gün içinde kendi arzu ve istekleriniz pek çok durumun önüne geçebilir. Sizin için önemli olan şeyleri belirleyip bunların peşinden gideceksiniz. Akşam saatlerinde patavatsızlıklara ve düşüncesiz söylemler içinde olmaya karşı dikkat edin, ilişkilerinizi yıpratabilirsiniz.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM