1600 yıllık tarihin teknoloji ve sanatla buluştuğu Şerefiye Sarnıcı, Night Shift kapsamında kültür sanat etkinliklerine kapılarını açmaya devam ediyor. Trompetçi Can Ömer Uygan’ın farklı disiplinlerden gelen sanatçılarla bir araya geldiği, interaktif ve performansa dayalı multidisipliner sanat projesi olan Circle Horn, Dünyadan Sesler ortaklığıyla 17 Haziran’da Yasemin Mori’nin eşliğinde İstanbullularla buluşuyor.

İlki Müze Gazhane’deki Yerin Altında sahnesinde gerçekleştirilen performans, sanatçıların kolektif bir bakış açısıyla her disipline farklı elementlermiş gibi yaklaşarak içine girdikleri süreci, büyüleyici bir deneyim üzerinden sunuyor.

“Hafıza” başlığı etrafında toplanan Circle Horn, koreografileri ile dans sanatçısı Tuğçe Göncü ve Berk Can Ceylan; görsel sanatlarda Meltem Şahin, Serra Utkum İkiz, video sanatçısı Cem Çat; elektronik müzikte Netam; trompette Can Ömer Uygan ana ekibinden oluşuyor. Her hafta farklı konuk sanatçılarla bir araya gelecek olan Circle Horn, sanatsal derinlikteki boyutları, uzantısı olan Art’’yi tanımlamak için kullanıyor.

İBB Kültür AŞ işletmesindeki Şerefiye Sarnıcı’nda gerçekleşecek etkinliğin biletleri Passo’da satışa sunuluyor.

Bilet almak için burayı tıklayabilirsiniz.