“Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası Müzikali”, 8 Mart’ta Prömiyer Yapıyor

“Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası Müzikali”, 8 Mart’ta Prömiyer Yapıyor

Baht Tiyatro & VAG yapımı”Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası Müzikali”, 8 Mart’ta Besa Sahne Cevahir’de prömiyer yapıyor.
Oyun Hakkında:

Beklediğinize değdi… Hakan Peker’in şarkılarıyla sahneye konuk olacağı, Burak Sevinç’in başrolünde yer alacağı Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası, premier gösterimiyle 8 Mart Çarşamba akşamı Besa Shhne Cevahir’de! Gösteriden elde edilecek olan tüm gelir, depremzede yurttaşlarımıza destek gayesiyle bağışlanacaktır.

Müzikal, 8, 9, 15 ve 16 Mart akşamları boyunca 20:30’da seyirciyle buluşacak.

Bir acayip kumpanyadır bu; Shakespeare’in bir yaz dönümü gecesini anlattığı şahane oyununu canlandırdığımız. Aşıklar, periler, soylular ve esnaflar… Kumpanyamızda insana dair her şey var. Üstelik biz derdimizi koyu bir kasvetle değil şarkıyla, dansla ve eğlenceyle anlatıyoruz. Shakespeare’in şiirsel dili günümüz doğallığı ile birleşince ortaya samimi bir anlatı çıkıyor.

Seyreyleyin ey dostlar; kabaremizi bu gece.

Mucizeler yaratır her bir hece,

Gelin, izleyin, işitin sözümüzü,

Coşsun yürekler, bulalım özümüzü…

Oyunun Künyesi:

Oyun Türü: Müzikal Komedi

Yapım: Baht Tiyatro & VAG

Yazar: William Shakespeare

Yönetmen: Volkan Ateş Gündüz

Yrd. Yönetmen-Metin Düzenleme: Kardelen Göktaş

Müzik: Sezen Aksu, Can Atilla, Samet Önder Kök, Volkan Ateş Gündüz, Ulaş Kurugüllü, Utku Palta, Mustafa Töngemen, Erdinç Çelikkol

Aranje: Samet Önder Kök, Can Atilla

Koreografi: Sinem Güven

Vokal Koçu: Şebnem Özsaran

Dekor Tasarımı: Selim Cinisli

Kostüm Tasarımı: Cemre Melis Çınar

Kostüm Uygulaması: Ayşe Gizem Öztürk

Dekor Tasarımı: Selim Cinisli

Işık Tasarım: Ahmet Ubuz

Skeç Yazarı: Erol Hızarcı

Oyuncular:

Nick Bottom: Burak Sevinç

Snog: Can Ceylan

Peter Quince: Yunus Emre Gedik

Tom: Rinat Al’bikov

Francis Flute: Levent Akkök

Snout: Andrei Gritcu

Hermia: Ezgi Acıoğlu, İlke Öztürk

Lysandrus: Utku Palta

Helena: Dila Kavasoğlu, Eylül Başoğlu

Demetrius: Kemal Ağar

Oberon: Cüneyt Üstün

Titania: Sinem Güven

Puck: Yaşar Karakulak, Gülçin Arslan

Theseus: Orkun Dökmeci, Andrei Gritcu

Hippolyta: Selen Güngör

Egeus: Müge Esmeray

Philostratus: Haris Simyonidis

Bezelye Çiçeği: Ilgın Su Sayman

Örümcek Ağı: İlke Öztürk

Hardal Tohumu: Ezgi Çorapsız

Pervaneler: Ezgi Acıoğlu, Nazlıhan Vardarlı

Kuzukulağı: Haris Simyonidis

Isırgan Otu: Dila Kavasoğlu

Keçiboynuzu: Gülçin Arslan

Ebegümeci: Eylül Başoğlu

Zerdeçal: Selen Güngör

Peri: Ezgi Çorapsız

Cadılar: Haris Simyonidis, Gülçin Arslan, Selen Güngör

Piyano: Anastasiya Mocharska

Elektro Gitar: Özgür Kahraman

Sahne Amiri: Ece Önderoğlu, Freja&Opia

Asistanlar: Selen Güngör, İlke Öztürk, Utku Palta,Selen Türksal

Afiş Düzenleme: Işıl Büyükdemirtaş Kurt

Video marketing: Cer Medya

Yapım Koordinatörü: Aziz Çoban-Nazlı Alev Özgenç

Yapım Danışmanı: Nilay İslamoğlu

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Koç burcunun enerjisi yüksek olacak ve kendinizi daha hevesli ve motive hissedeceksiniz. Kendinizi ifade etme konusunda başarılı olabilir ve yeni fikirler ortaya koyabilirsiniz. Ancak sabırsızlık huyunuz bugün sizi zorlayabilir, dikkat etmenizde fayda var. İlişkilerinizde tutkulu ve cesur davranabilirsiniz, ancak karşı tarafın duygularını da göz önünde bulundurmayı unutmamalısınız. Bugün kendinize zaman ayırarak spor yapmak veya meditasyon gibi aktivitelerle stresinizi azaltabilirsiniz. Haydi, harekete geçme vakti! Umarım güzel bir gün geçirirsiniz.

BOĞA BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Boğa burcu için keyifli ve huzurlu bir gün olabilir. İş hayatında başarılı adımlar atabilir, ilişkilerde uyumlu ve anlayışlı olabilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak içsel huzuru bulabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmek ve pozitif düşüncelerle günü geçirmek size iyi gelebilir.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün, duygusal açıdan hassas olabilir ve kendinizi daha içsel hissedebilirsiniz. İçsel dünyanıza odaklanarak kendinizi keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda duygusal destek alabilir ve onlarla olan bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak ruhsal anlamda yenilenme ve huzur bulma şansınız var. Sevdiklerinizle olan iletişiminizi arttırmak, duygusal anlamda daha tatmin edici bir gün geçirmenize yardımcı olabilir. Enerjinizi bölüştürmek yerine daha çok içsel deneyimlere odaklanabilirsiniz. Ayın size getirdiği duygusal dengeyi yakalayarak zihinsel ve ruhsal olarak dengeli bir gün geçirebilirsiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün, Aslan burcu için keyifli ve hareketli bir gün olabilir. İletişim becerilerinizin ön plana çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlarla olan iletişiminizde daha anlayışlı ve açık olmak size fayda sağlayabilir. Kendinize zaman ayırarak hobilerinizle uğraşabilir ve keyifli aktiviteler yapabilirsiniz. Aynı zamanda kariyerinizle ilgili konularda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ufak tefek aksilikler olabilir ancak olumlu enerjinizi koruyarak bunların üstesinden gelebilirsiniz. Bugünün tadını çıkarın!

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün dikkatinizi detaylara vermeniz gerekebilir. Planlarınızı gözden geçirmek ve bazı ayarlamalar yapmak iyi olabilir. İş veya okul hayatınızda disiplinli bir şekilde ilerleyerek hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Sağlık konularına da dikkat etmekte fayda var. Bugün, detaylara odaklanarak daha verimli ve başarılı olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün içsel dengenizi korumaya özen göstermek önemli olacak. Başkalarıyla olan ilişkilerinizde uyum sağlamak ve anlayışlı olmak sizi daha mutlu ve huzurlu hissettirecek. Bugün kendinize zaman ayırarak iç sesinizi dinlemek ve duygularınıza odaklanmak faydalı olabilir. Kararlarınızı verirken mantıklı düşünmeye ve dengeli bir şekilde hareket etmeye özen göstermelisiniz. Uzlaşmaya açık olmanız, ilişkilerinizde daha sağlam temellere dayanmanıza yardımcı olabilir.

AKREP BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün, duygusal bir denge bulmanız gerekebilir. İçsel çatışmalarınızı çözümlemek için zaman ayırmanız gerekebilir. İlişkilerinizde karşınızdakilerle empati kurarak iletişimde olmanız olumlu sonuçlar doğurabilir. Kendinize zaman ayırarak ruhsal denge ve huzur bulabilirsiniz. Enerjinizi olumlu şeylere odaklayarak içsel dengenizi sağlayabilirsiniz.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün, içsel huzurunuzu korumaya özen göstermelisiniz. Sorumluluklarınızın farkında olmanız olumlu ancak aynı zamanda kendinize de zaman ayırmalısınız. Başkalarının beklentileri ve istekleri çevrenizde dolanabilir ancak kendi ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurmayı unutmamalısınız. Duygusal anlamda daha dengeli olmak için kendinize zaman ayırın.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM