Ahmet Ümit, Sevin Okyay, Erol Üyepazarcı | TÜRKİYE’DE POLİSİYENİN TARİHİ

Ahmet Ümit, Sevin Okyay, Erol Üyepazarcı | TÜRKİYE’DE POLİSİYENİN TARİHİ

Ahmet Ümit, Sevin Okyay ve Erol Üyepazarcı, Türkiye’de polisiyenin tarihini konuşmak için 221B Polisiye Festivali’nde bir araya geliyor! Türk polisiyesinin usta ismi Ahmet Ümit, çevirmen ve yazar Sevin Okyay ve ülkemizin önde gelen polisiye araştırmacısı Erol Üyepazarcı polisiyemizin tarihini canlı yayında masaya yatırıyor… Usta isimler, dünden bugüne Türkiye’de polisiyenin tarihini konuşuyor. Ahmet Ümit, Sevin Okyay ve Erol Üyepazarcı ile Türkiye’de Polisiye’nin Tarihi, Türkiye’nin ilk ve tek polisiye kültürü dergisi 221B’nin düzenlediği 221B Polisiye Festivali’nde!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47