5. İstanbul Komedi Festivali Başladı!

5. İstanbul Komedi Festivali Başladı!

Tam 28 yıl önce bugün (11 Kasım 1994’te) Beşiktaş’ta yolculuğuna başlayan BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi), bu yıl 5. kez düzenlediği İstanbul Komedi Festivali’nin başlama vuruşunu kortej eşliğinde Beşiktaş Meydan’da yaptı! 
YOLCULARA MORAL YÜKLEYEN SÜRPRİZ: VAPURDA KAHKAHA YOGASI

Renkli ve eğlenceli görüntülerin yaşandığı Beşiktaş’ta, kortej İstanbulluların katılımıyla Beşiktaş-Kadıköy iskelesine hareket etti. Şehir hatlarına ait 1986 yılında yapılan MODA isimli vapurda, festivalin etkinlikleri arasında yer alan “Vapurda Kahkaha Yogası” sürpriz bir şekilde yolculuğa dahil oldu ve vapurda yolcularla interaktif bir gösteri ile, eğlence dolu anlar yaşattı.

Beşinci yılında komedi festivalinin kalbi olan İstanbul, festivale özel hazırlanan projeler ile, 30’dan fazla ayrı sahnede, 82’si yetişkin, 20’si çocuk olmak üzere 220’den fazla etkinlik ile 7’den 70’e tüm şehre kahkahayı getirecek!

Joe Sutherland

İstanbul Komedi Festivali, ilk kez festivale özel hazırlanan programlarıyla da çok konuşulacak; 

Fatih Terim, Arda Turan ve Ümit Davala; Doğa Rutkay moderatörlüğünde İş’in Komiği’nde, Elif Dağdeviren ile Metaverse dünyalarına ışınlanacak, Esra Dermancıoğlu ile sınırları zorlayacaksınız. Ali Kerim Diler’in “Estetik Sohbetler” adlı gösterisi ile festivalin ilklerinden birine imza atılacak ve ne gördüklerinize ne de duyduklarınıza inanamayacaksınız.

 1 AY SÜRECEK FESTİVALDE BU HAFTA:

İstanbul Komedi Festivali’nde 11 – 13 Kasım Arası Gerçekleşecek Etkinlikler

               11 Kasım Maximum Uniq Box: Joe Sutherland (İngilliz Komedyen)
               11 Kasım BKM Mutfak Çarşı: BKM Mutfak Açık Mikrofon
               11 Kasım BKM Mutfak Kadıköy: BKM Mutfak Açık Büfe

Çok Güzel Hareketler

               12 Kasım BKM Mutfak Kadıköy: Russian Standup Comedy Show
               12 Kasım BKM İstanbul: Çok Güzel Hareketler 2
               12 Kasım Maximum Uniq Lounge: Çinyo ile Markonyo- Ebeveyn Çocuk Tiyatrosu
               12 Kasım İstanbul Oyuncan Müzesi: Kırmızı Burnun Yolculuğu
               12 Kasım BKM Mutfak Çarşı: Bi Gökben Bi Alpay
               12 Kasım BKM Mutfak Kadıköy: Eda Özyurt – Uyanan Güzel
               12 Kasım BKM Mutfak Çarşı: Deniz Alnıtemiz
               13 Kasım Zorlu PSM Touch: Levent Erden ile Zahiri Hakikat
               13 Kasım BKM Mutfak Çarşı: English Stand Up Comedy Show
               13 Kasım İstanbul Oyuncak Müzesi: Da Vinci Bana Dedi ki!
               13 Kasım Maximum Uniq Box: Geveze “Biraz Öyle Biraz Böyle”
               13 Kasım Maximum Uniq Lounge: Çocuk Kahkaha Yogası
               13 Kasım BKM Tiyatro: Salih Tıraş – Yöresel Tatlar
               13 Kasım BKM Mutfak Kadıköy: İttifak

Dopdolu programı ile İstanbul Komedi Festival’i mizahin ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi ve en yeni isimlerini seyircisi ile buluşturacak.

Programla ilgili detaylı bilgiler için https://www.istanbulkomedifestivali.com/ 

Festival, Maximum Kart ana sponsorluğunda 11 Kasım – 12 Aralık tarihleri arasında.

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak etkinliğin biletleri satışta.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün kendinize daha çok zaman ayırmanız gerekebilir. İçsel dünyanıza yönelerek duygularınızı dengelemeniz ve ruhunuzu beslemeniz önemli olabilir. Kendinizi dinlediğinizde daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz. İletişim konularında dikkatli olmanız gerekebilir, ani tepkiler vermekten kaçının. Sevdiklerinizle özel anlar yaşamak için fırsatlar olabilir, bu fırsatları değerlendirmek keyifli olacaktır.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün duygusal yönden biraz hassas olabilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişimde daha dikkatli olmanız gerekebilir. Kendinize zaman ayırarak huzurlu bir gün geçirebilir, içsel dengeyi sağlayabilirsiniz. Maddi konularda ise dikkatli olmalı ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Sağlık açısından da kendinize özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz. Enerjinizi doğru kullanarak verimli bir gün geçirebilirsiniz. Umarım bu yorum size yardımcı olur.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Yengeç burcu için duygusal olarak kararsız hissedebilirsiniz. İçsel çelişkiler yaşayabilir ve karar vermede zorlanabilirsiniz. Önemli olan, kendinize zaman tanımak ve duygularınızı netleştirmek için içsel bir yolculuğa çıkmak olabilir. Bu süreci keyifle deneyimleyerek kendinizi daha sağlam temellere oturtabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekten çekinmeyin ve iç sesinizi dinlemeyi unutmayın. Bugünün enerjisi, kendinizi daha iyi anlamanızı ve duygusal dengeyi bulmanızı destekliyor.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün, Aslan burcundaki insanlar aktif ve enerjik olacaklar. İletişim becerileriniz bugün ön planda olacak ve başkalarıyla olan etkileşimlerinizde başarılı olacaksınız. Duygusal ilişkilerinizde tutkulu ve romantik bir hava hakim olabilir. Kendinize zaman ayırarak, yaratıcı ve sanatsal aktivitelere katılabilirsiniz. Fiziksel olarak da aktif olmanız bugün sizin için faydalı olacaktır. Uzun vadeli hedeflerinizi gözden geçirmek ve planlarınızı revize etmek için bugün uygun bir gün olabilir. Ayrıca içsel gücünüzü keşfetmek ve kendinizi ifade etmek için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün işlerinizi ilerletirken detaylara önem vermeniz gerekebilir, Başak burcu. Sabırlı olun ve özverili çalışmalarınızın karşılığını daha sonra alacağınızı unutmayın. Enerjinizi olumlu ve yapıcı bir şekilde kullanarak sizi hedeflerinize bir adım daha yaklaştıracak fırsatları değerlendirin. İletişim konusunda da açık ve net olmaya özen gösterin. Hayatınızda olumlu değişiklikler yapmak için bugün ideal bir gün olabilir.

TERAZİ BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün Terazi burcu için iletişim konularına odaklanabileceğiniz, sosyal çevrenizle etkili iletişim kurabileceğiniz bir gün olabilir. Bugün duygusal dengeyi sağlamak ve ilişkilerde uyumu korumak önemli olacak. İçinizdeki duyguları net bir şekilde ifade ederek karşılıklı anlayışı destekleyebilirsiniz. Kendinize ve çevrenize karşı dürüst ve adil olmak, bugünün anahtarı olacaktır. Uyum ve dengeyi koruyarak alacağınız kararlar sizi olumlu şekilde ileriye taşıyabilir.

AKREP BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün, Akrep burcu için sıradan bir gün olabilir. İş hayatında kararlı ve odaklı olmanız gerekebilir. Duygusal anlamda ise kendinize zaman ayırmak ve içsel dengeyi sağlamak önemli olabilir. İletişimde daha anlayışlı ve sabırlı olmak, ilişkilerinizde daha sağlam temeller oluşturmanıza yardımcı olabilir. Sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın ve bugünü olabildiğince pozitif ve huzurlu geçirmeye özen gösterin.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün, iş hayatınızda odaklanmanız gereken bazı konular olabilir. Kendinize güveniniz ve kararlılığınız sayesinde hedeflerinize daha sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz. Fakat, ani kararlar almaktan kaçınmak ve detaylara dikkat etmek önemli olacaktır. Duygusal anlamda ise, çevrenizdeki insanlara karşı daha anlayışlı ve sabırlı olmaya özen göstermeniz gerekebilir. Kişisel ilişkilerinizde anlayışınız ile iletişimi güçlendirebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM