Yangında yaralanan ünlü komedyen Jay Leno konuştu: “Eskisinden daha iyi bir yüzüm var”

Geçtiğimiz ay koleksiyonundaki klasik bir otomobilin yanması sonucu yaralanan ünlü komedyen Jay Leno, yaşadıklarına esprili bir şekilde yaklaşmayı tercih ediyor. Leno, yeni yüzünün eskisinden daha iyi olduğu şakasını yapıyor.

Yangında yaralanan ünlü komedyen Jay Leno konuştu: “Eskisinden daha iyi bir yüzüm var”

Amerikalı komedyen, geçen ay klasik otomobil koleksiyonunun bakımı sırasında çıkan yangında ağır şekilde yaralanmıştı. Komedyen tedavisini tamamladıktan sonra yeniden mizah anlayışını yansıtmayı başarıyor.

72 yaşındaki Leno, pazar günü Wall Street Journal için kaleme aldığı yazısında yaşadıklarını anlatırken, derin yanıklara maruz kalmasına rağmen bununla ilgili strese girmeyi reddettiğini yazdı:

“Gerçekten, bir kazaydı, hepsi bu. Düzenli olarak fiziksel olarak çalışan herkes bir noktada bir kaza geçirecektir. Futbol oynarsan beyin sarsıntısı geçirirsin ya da bacağın kırılır. Ne yaparsanız yapın, bir risk faktörü vardır.”

Eski Tonight Show sunucusu, “Mızmız ünlülerden daha kötü bir şey yok. Bu konuda şaka yaparsanız, insanlar sizinle birlikte gülerler” diye ekleyerek yaşadıklarına esprili şekilde yaklaşmayı tercih ettiğini belirtti.

Leno, 12 Kasım’da araçlarından 1907 yapımı buharlı bir araba ile uğraşırken bir yakıt sızıntısı, ellerinin ve yüzünün gaza bulaşmasına neden oldu. Ardından da vücudunun bu bölgeleri çıkan yangın sonucu yandı.

10 gün hastanede kalan komedyen, tedavisi tamamlandıktan hemen sonra yeniden sahnelere döndü. California’nın Hermosa Beach’teki Comedy Magic Club’da kapalı gişe şovunda kalabalığın karşısına çıktı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47