Bu yıl 27 Mart’ta düzenlenecek olan Oscar töreninde

Bu yıl 27 Mart’ta düzenlenecek olan Oscar töreninde

ödülleri sunacak isimler de yavaş yavaş belli olmaya başladı. İlk açıklanan isimler arasında Lady Gaga, Zoë Kravitz ve Kevin Costner yer alıyor.

94. Oscar Ödülleri için ilk sunucular belli oldu

Bu yıl 94. kez verilecek Akademi Ödülleri için geri sayım başladı. 27 Mart 2022’de düzenlenecek ödül törenine yine birçok ünlü isim akın edecek.

Zoë Kravitz, Batman filminin New York galasında…

Adayların açıklanmasının ardından gözler şimdi de töreni sunacak isimlere çevrildi. Ödülleri anons edecek isimler arasında En İyi Özgün Şarkı dalında Oscar’ı bulunan Lady Gaga, Batman filmindeki Cat Woman rolüyle vizyonda olan Zoë Kravitz, 2 Oscar heykeli bulunan Kevin Costner, Emmy ödüllü oyuncu Chris Rock, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ı bulunan Youn Yuh-jung ve Fearless filmiyle Oscar adaylığı bulunan Rosie Perez bulunuyor.

Tören günü yaklaştıkça ödülü sunacak tüm isimlerin açıklanması bekleniyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47