Keanu Reeves, Matrix’ten kazandığı paranın

Keanu Reeves, Matrix’ten kazandığı paranın

 çoğunu kanser araştırmalarına bağışlamış

Keanu Reeves, 1999’da vizyona giren The Matrix filminden elde ettiği kazancın yüzde 70’ini kanser araştırmaları için bağışlamış. Reeves’e 1999 bilimkurgu filmi için peşin olarak 10 milyon dolar ödendiği ve film gişe rekorları kırdığında 35 milyon dolar daha kazandığı bildirildi.

Keanu Reeves, Matrix’ten kazandığı paranın çoğunu kanser araştırmalarına bağışlamış

Oyuncu, bağışı gerçekleştirdiğinde küçük kız kardeşi Kim sekiz yıldır hastalıkla mücadele ediyordu. Kim’e 1991’de kan kanseri teşhisi konmuş ve 2001’de remisyona girmeden önce on yıl boyunca tedavi görmüştü. Reeves, Kim’in tedavi edilmesinden sonraki yıllarda araştırmalara para vermeye devam etti, hatta kendi kanser fonunu yarattı.

Oyuncu, kâr amacı gütmeyen kuruluşu gizlice kurdu. Reeves, Ladies Home Journal’a 2009’da verdiği demeçte şu şekilde bilgi vermişti: “Beş ya da altı yıldır çalışan özel bir vakfım var ve birkaç çocuk hastanesine ve kanser araştırmasına yardımcı oluyor. Adımı eklemekten hoşlanmıyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47