Ünlü sanatçı Ed Asner yaşamını yitirdi

Ünlü sanatçı Ed Asner yaşamını yitirdi

Ünlü oyuncu Ed Asner yaşamını yitirdi.

Ünlü sanatçı Ed Asner yaşamını yitirdi

ABD’li ünlü oyuncu Ed Asner dün, 91 yaşında yaşamını yitirdi… Kariyeri boyunca 300’den fazla yapımda yer alan ve özellikle ABD’de The Mary Tyler Moore Show’da canlandırdığı Lou Grant karakteriyle hafızalara kazınan Asner’in ölüm haberini menajeri ve ailesi açıkladı.

Üç kere en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü kazanan ve iki kez de en iyi aktör ödülünü elde eden Grant, Rich Man, Poor Man ve Roots isimli yapımlarda üstlendiği rollerle de ödül kazanmıştı.

70’li ve 80’li yaşlarında çok aktif bir kariyeri olan Asner, 2003 yılında Will Ferrell’ın büyük başarı elde eden filmi Elf’te Noel Baba’yı canlandırmıştı. Asner aynı zamanda 2009 yapımı Pixar filmi Up’ta da yaşlı ve huysuz Carl Fredricksen’i seslendirmişti.

Asner son dönemde, Hollywood’un yaşlıları önemsemediğini söylemiş ve yaşlı oyunculara ilgi çekici rollerin gelmediğinden yakınmıştı. Asner ayrıca kariyeri boyunca siyasi açıklamalar yapmış ve ABD yönetiminin askeri operasyonları ve hamlelerini eleştirmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47