Madame Tussauds’da ilk

Madame Tussauds’da ilk

 kez bir başkan yardımcısının heykeli yer alacak

Kamala Harris, New York’taki Madame Tussauds balmumu müzesinde ölümsüzleştirilecek. Müzede ilk kez bir başkan yardımcısının heykeli yer alacak.

Madame Tussauds’da ilk kez bir başkan yardımcısının heykeli yer alacak

Müzeden yapılan açıklamaya göre bu yılın sonlarında hem başkan Joe Biden’ın hem de Kamala Harris’in balmumundan figürleri tamamlanmış olacak. Her iki heykel de müzenin “Oval Ofis” bölümünde sergilenecek.

Müzenin Facebook’tan yaptığı açıklamada, Londralı sanatçılardan oluşan ekibin heykel yapımlarının haftalar sürdüğü, tamamının bitmesinin ise yaklaşık dört ila altı ay süreceğini tahmin ettiklerini söylediler.

Joe Biden’ın ve Kamala Harris’in balmumundan figürleri müzenin “Oval Ofis” bölümünde sergilenecek.

“GÖZLERİYLE GÜLÜMSÜYOR”

Heykeltıraşlardan Vicky Grant Twitter’da yayınlanan bir videoda başkan yardımcısının heykelinin yapımıyla ilgili şunları söyledi: “Kamala Harris’in en önemli özelliği sadece sevimli, sıcak ve misafirperver gülüşü değil, aynı zamanda gözlerinin de olduğunu hissediyorum, çünkü gülümsediğinde çok çekici olduğunu düşünüyorum, aslında gözleriyle de gülümsüyor.”

NBC News’in haberine göre; hem Biden hem de Harris’in balmumu figürlerinin kıyafetleri ise bu yıl Yemin Töreni’nde giyilen kıyafetlerle aynı olacak. Harris’in tören için seçtiği kıyafetlerin tasarımcısı Christopher John Rogers, balmumu figürünün kıyafetini de tasarlayacak.

Madame Tussauds sözcüsü Brittany Williams, “Başkan Yardımcısı Harris için bir figür yaratmaktan ve Madame Tussauds New York’taki konuklar için ABD tarihindeki bu önemli anı yansıtmaktan onur duyuyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün finansal konularda yeni kararlarınız veya plansız harcamalarınız olabilir. Yatırımlar ve birikimleri yönetmekle ilgili konularda ani kararlar almayın. Panikle hareket etmek kaybettirebilir.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar finansal konularda plan dışı değişiklikler olabilir. Gün içinde şartlara göre hareket etmekte fayda var. Bazı konularda isteklerinizi, hedeflerinizi sorgulama hali içinde olabilirsiniz.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde bazı konularda duygularınız veya düşünceleriniz birden değişebiilir. İç dünyanızda farklı yerlere gidebilir, zaman zaman yönünüzü belirlemekte zorlanabilirsiniz. İş görüşmeleri olabilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU

Bugün Ay Boğa Burcunda ilerliyor. Gün içinde aniden fikirlerinizin değiştiğini ve yeni duygulara, yeni kararlara doğru gittiğinizi görebilirsiniz. Kariyeriniz ve iş hayatınızla ilgili bir süreç netleşebilir ve ilerlemeye başlayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün Ay Boğa Burcunda ilerliyor. Gün içinde beklemediğiniz haberler alabilir veya bazı kişilerden şaşırtıcı söylemlerle karşılaşabilirsiniz. Bir iş teklifi alabilir, ilişkilerinizin geleceğiyle ilgili bir yön belirleyebilirsiniz. Fevri tepkilerden kaçının.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde dikkatsizlik, dalgınlık ve isteksizlik gibi haller içinde olabilirsiniz. Geleceğinize yönelik, hedeflerinize yönelik eylemden ziyade hayal, plan ve tasarı içerisinde olacaksınız. Gün içinde dağınıklıklar yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün Ay Boğa Burcunda ilerliyor. Gün boyu iş ve özel hayatınızdaki ilişkiler ön planda olacaktır. Karşınızdaki kişileri daha fazla gözlemleyebilir, güven ilişkisine daha çok önem verebilir ve karşınızdaki kişilerin tavırlarına ve söylemlerine göre hareket edebilirsiniz.

YAY BURCU YORUMU

Bugün Ay Boğa Burcunda ilerliyor. Gün içindeki planlarınızda ani değişiklikler olabilir. Değişen şartlara göre hareket etmeye çalışın ve önünüze gelen durumlarla inatlaşmayın. Bildiğiniz yoldan gitme isteğiniz artmasına rağmen yeniliğe gitmeniz esas faydanıza olabilir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün iş ve özel ilişkilerinizde kendinize güvenmeniz, yetersizlik algısına girmemeniz gerekebilir. Geleceğinize dair hedeflerinizi yüksek tutmalı, kendinize dair beklentilerinizi düşürmemelisiniz. Kendinizi onaylamanız oldukça önemli.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

KOVA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar ilişkiler öne çıkabilir. Sorumluluklar ve görevler ile ilişkiler arasında denge kurmanız gerekebilir. Araçlarla ilgili sorunlara dikkat etmeli. İş ve özel hayatınızda kritik konuşmalar yapmanız gereken durumlar oluşabilir.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

BALIK BURCU YORUMU

Bugün Ay Boğa Burcunda ilerliyor. Gün içinde kendi arzu ve istekleriniz pek çok durumun önüne geçebilir. Sizin için önemli olan şeyleri belirleyip bunların peşinden gideceksiniz. Akşam saatlerinde patavatsızlıklara ve düşüncesiz söylemler içinde olmaya karşı dikkat edin, ilişkilerinizi yıpratabilirsiniz.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM